Dasco Chlum
Dasco Chlum
NAROZEN : 30.3.1992 - 2005
ZKOUŠKY : ZM,ZVV2,IPO 3,OP 2
BONITACE : 5CKX1/P
II.třída chovnosti
RTG : 0/0
3 x účastník Mistrovství ČR 500b.
MATKA : Era Filchov výstava - výborná,RTG 0/0
zkoušky - ZM,ZVV1
OTEC : Hero Plzeňský park výstava - velmi dobrý,RTG 0/0
zkoušky - ZM,ZVV3,IPO3,ZPO
ÚNP 1987,1988
ÚM ČSSR 1988
ÚP ČR 1990
Dasco - jeho štěňátka
ZÁVODY
rok 1993
1.místo kat.ZVV1 - Senička (klubový závod) 4.12.1993
rok 1994
8.místo kat.OP 1 - Rožnov pod Radhoštěm 19.3.1994
2.místo kat.ZVV1 - Zábřeh 28.5.1994
5.místo kat.ZVV1 - Šumperk 18.6.1994
3.místo kat.ZVV1 - Senička 3.9.1994
1.místo kat.ZVV1 - Uničov 2.10.1994
rok 1995
3.místo Senička (klubový noční závod) 14.1.1995
8.místo kat.ZVV2 - Senička 9.9.1995
1.místo kat.ZVV2 - Brno-Královo pole 23.9.1995
6.místo kat.IPO 2 - Nezamyslice 21.10.1995
rok 1996
3.místo kat.ZVV2 - Šternberk (závod družstev) 10.2.1996
2.místo kat.ZVV2 - Veklá Bystřice 17.2.1996
12.místo kat.IPO 3 - Ostrava Zábřeh 2.3.1996
4.místo kat.IPO 3 - Město Albrechtice (výběrový závod na M ČR IPO3) 24.-28.4.1996
nejúspěšnější žena - Město Albrechtice (výběrový závod na M ČR IPO3) 24.-28.4.1996
11.místo kat.ZVV3 - Jihlava (výběrový závod na M ČR 500b.) 4.-5.5.1996
34.místo kat.IPO3 - Česká Třebová (výběrový závod na M ČR IPO3) 1.-2.6.1996
4.místo kat.ZVV2 - Náměšť na Hané 22.6.1996
12.místo kat.ZVV3 - Hrob Křížanov (Mistrovství ČR 500b.) 11.-13.10.1996
5.místo stopař - Hrob Křížanov (Mistrovství ČR 500b.) 11.-13.10.1996
rok 1997
1.místo kat.OP2 - Otice 8.2.1997
4.místo kat.ZVV2 - Náměšť na Hané 14.6.1997
rok 1998
2.místo kat.ZVV2 - Šumperk Nové domky 4.4.1998
nejúspěšnější žena - Šumperk Nové domky 4.4.1998
4.místo kat.ZVV2 - Sudkov 16.5.1998
2.místo kat.ZVV2 - Temenice 23.5.1998
2.místo kat.ZVV2 - Náměšť na Hané 6.6.1998
10.místo kat.ZVV3 - Nymburk (Výběrový závod na M ČR 500b.) 20.-21.6.1998
4.místo kat.ZVV2 - Uničov 22.8.1998
1.místo kat.IPO3 - Senička 5.9.1998
4.místo kat.ZVV2 - Temenice 12.1998
rok 1999
4.místo kat.ZVV2 - Nové domky 27.3.1999
2.místo kat.ZVV2 - Bystrovany 17.4.1999
4.místo kat.ZVV2 - Olomouc Neředín 22.5.1999
10.místo kat.ZVV3 - Roudnice nad Labem (Výběrovýzávod na M ČR 500b) 15.-16.5.1999
1.místo kat.ZVV2 - Náměšť na Hané 14.8.1999
absolutní vítěz
1.místo kat.ZVV2 - Uničov 28.8.1999
1.místo kat.ZVV2 - Senička 4.9.1999
1.místo zadržení na 100m - Senička 4.9.1999
6.místo kat.ZVV3 - Žernov - Rýzmburk (Mistrovství ČR 500b) 16.-17.10.1999
2.místo stopař - Žernov - Rýzmburk (Mistrovství ČR 500b) 16.-17.10.1999
1.místo kat.ZVV2 - Temenice 12.1999
nejúspěšnější žena - Temenice 12.1999
rok 2001
1.místo kat.ZVV2 - Uničov (závod družstev) 2001
11.místo kat.ZVV3 - Komárov (Výběrový závod na M ČR 500b) 19.-20.5.2001
3.místo kat.ZVV2 - Olomouc Neředín 26.5.2001
2.místo kat.ZVV2 - Náměšť na Hané 19.5.2001
3.místo kat.IPO3 - Senička 8.9.2001
9.místo kat.ZVV3 - Žernov - Rýzmburk (Mistrovství ČR 500b) 29.-30.9.2001
rok 2002
2.místo kat.ZVV2 - Šumperk - Nové domky 13.4.2002
nejmladší účastník - Šumperk - Nové domky 13.4.2002
2.místo kat.ZVV2 - Náměšť na Hané 14.9.2002
1.místo kat.ZVV2 - Šumperk - Temenice 14.12.2002
absolutní vítěz závodu - Šumperk - Temenice 14.12.2002
rok 2003 - zasloužený důchod